Amirhossein Ghanbar

AMİRHOSSEİN GHANBAR
Genel Müdür

"Kar Sazeh Metin" şirketine ve ona bağlı şirketlere hoşgeldiniz.

1999 yılında faaliyete başlayan "Kar Sazeh Metin" şirketi dünya inşaat sektöründe iyi bir gelecek için çalışıyoruz. Bu adı seçmemizin nedeni bizim bu sektörde olan fikirler ve yaklaşımlarımızdır. Konut ve ticari binaların inşaatı ve endüstriyel altyapı projelerinde lider olmak için bugüne kadar çalıştık.

"Kar Sazeh Metin" şirketi müşteri ihtiyaçlarına karşılık verebilmek için günümüz teknolojisinde bulunan, tüm altyapı, teknoloji ve üstün mühendisliğimiz ile uluslararası standartları kullanarak en iyi kaliteyi sunar. Bu nedenle ekonomiklilik konusunda da önemli bir rol oynamaktadır.

"Kar Sazeh Metin" şirketi İnşaat sektörünün tüm alanlarında yetenekli ve deneyimli mühendislerini tam zamanlı ve doğru bir şekilde kullanarak, projelerin ilerlemesi, kalite ve verimlilikleri hakkında gerekli izlemeleri yapıyor. Bu şekilde müşterilerimizin tam memnuniyetlerini projelerde kazanmak ön planda tutmaktadır.

Sloganımız "imkansız olanları başarmaktır". Bu nedenle, proje hakkında her yeni ufka açık fikirler, müşterilerimizle olan memnuniyet kat sayımızı ve farklılığımızı arttırarak, gelecekte daha çok bahsi geçecek Kurumsal bir Şirket olacağımızın taahhüt'ü olmaya devam edecektir.

Son olarak, şirket müşterilerimiz, hammadde tedarikçilerimiz ve bankacılık ortaklarımızdan, çeşitli sektörlerde yer alan, şirketimizin gelişmesinde önemli bir rol sahibi, siz değerli ailemize teşekkür ederiz.