KSM Lojistik

KSM LOJİSTİK

KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

İnşaat sektöründe lider firmalarından KSM Group, 2011 yılında Türkiye’de uluslararası taşımacılık sektörüne yatırım yaparak faaliyetlerine başladı.

Filosunun tüm alt yapısını hem Türkiye’de hem de İran’da tamamlayan KSM, Avrupa Birliği üyesi ülkelerin yanı sıra İran ve Türkiye Cumhuriyeti Ülkeleri’ne hizmet taşıyor.

Serbest depolama, gümrüklü depolama ve iç dağıtım hizmetleri için yapılanmasını sürdüren KSM Group, 15 adet Volvo FH 4x2 540 Hp Euro 5 çekicileri ise yüksek performansının yanı sıra yakıt tüketiminde de verimli araçlar olması nedeniyle tercih ediyor. Uzun yol taşımacılığının zorlu koşulları için tasarlanan Volvo FH çekiciler, KSM Group’a güven, konfor, mükemmel sürüş özelliklerinin yanı sıra uzun işletim süresi ile de çözüm ortağı oluyor.

KSM Group olarak “İmkansızlıkları Aşıyoruz” sloganıyla hareket ediyor ve her yeni projemizi yeni bir zorluk, yeni bir sınav düşüncesiyle çözüme kavuşturuyoruz. Uluslararası nakliye sektöründe söz sahibi olmak için çıktığımız bu yolda, Türkiye’de yaptığımız yatırımlarla emin adımlarla ilerliyoruz.

Grupaj taşımacılık hizmetleri, İthalat İhracat Taşımaları, Komple servis hizmetleri, Komple tır taşımacılık hizmetleri, Özel kara taşımacılık hizmetleri, Avrupa ve Balkanlarda parsiyel, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri parsiyel, Askılı Tekstil Taşımacılığı, Yurtdışı ve Yurtiçi Gümrükleme Hizmetleri, Frigo araçlarla taşımacılık hizmetleri
 

Hizmet Bölgeleri

Ortadoğu
İran, Irak, Suriye ,Ürdün ,Arabistan ,Lübnan

Türki Cumhuriyetleri
Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Özbekistan, Tacikistan, Kazakistan, Kırgizistan

Avrupa
Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Norveç, Danimarka, İngiltere

Balkanlar
Romanya, Sırbistan, Bosna, Makedonya, Bulgaristan, Yunanistan
 

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

KSM Lojistik, Tüm avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Orta Doğu, Güney Asya, Avustralya, Afrika ve Uzak Doğu güzergahlarının tamamı ful konteynır ve LCL konteynır taşımacılığında kapsama alanımızdadır ve müşterilerimize bu yönlerdeki deniz taşımacılığı gereksinimlerinde doğru maliyetler ile en ekonomik ve en hızlı deniz taşıma seçenekleri ile hizmet vermekteyiz.
 

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

KSM Lojistik, yurt içi ofisleri ve partnerleri ile; hava kargo taşımacılığında limandan limana (port to port) veya kapıdan kapıya (door to door) tüm ithalat, ihracat ve transit taşımalarınız için ekonomik çözümler ve flash servislerle sizlere hizmet vermekten gurur duyar. Havalimanı çıkışlarımız:
 
  • İstanbul Atatürk Havalimanı,
  • İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı,
  • Ankara Esenboğa Havalimanı
  • İzmir Adnan Menderes Havalimanı
  • Bursa Yenişehir Havalimanı
  • Antalya havalimanı
 
 
KSM Lojistik
 
KSM Lojistik
 
KSM Lojistik
 
KSM Lojistik
 
KSM Lojistik